środa, 15 marca 2023

KRADŁ NARZĘDZIA W MARKECIE BUDOWLANYM

Sieradzcy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł elektronarzędzia w markecie budowlanym na terenie miasta. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, którego łączną wartość oszacowano na ponad 800 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(Źródło KPP Sieradz)

W grudniu ubiegłego roku sieradzka policja otrzymała zgłoszenie, o kradzieży elektronarzędzi w jednym z marketów budowlanych na terenie miasta. Kamery monitoringu zarejestrowały jak mężczyzna podszedł do regału, skąd wziął towar i schował go w odzieży. Następnie szybko przekroczył linię kas, nie płacąc za niego. Kryminalni, którzy pracowali nad sprawą przejrzeli zapisy monitoringu. Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego oraz współpraca z personelem sklepu doprowadziły do ustalenia sprawcy kradzieży. Był to 35-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. 13 marca 2023 roku policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu. W czasie przeszukania funkcjonariusze odnaleźli skradziony sprzęt. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do zarzucanego czynu. 35-latek nie był wcześniej notowany przez policję. Teraz za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.  
2 komentarze:

  1. Łapy na pinek i odrąbać aby złodziei nie ruszał co nie jego i mordę na bilbordach pokazać aby trzymać się od przestępcy z daleka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szkoda, że nikt tak nie pisze jak jakiś ksiądz zwyrol zgwałci dziecko... Wtedy wszyscy piszą, że przecież to tylko człowiek...

      Usuń