czwartek, 16 marca 2023

O ZAWODZIE POLICJANTA NA SPOTKANIU ZE STUDENTAMI SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK

“Zostań jednym z nas” – pod takim hasłem sieradzcy policjanci przeprowadzili prelekcję studentom Społecznej Akademii Nauk. Funkcjonariuszki przedstawiły procedurę doborową oraz przekazały tematyczne materiały promocyjne.


Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, ale przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby. Ze specyfiką pracy w niebieskim mundurze zapoznały studentów zduńskowolskiej filii Społecznej Akademii Nauk  funkcjonariuszki sieradzkiej komendy. Szczegółowo omówiły procedurę naboru do służby w Policji oraz poszczególne jej etapy. Przedstawiły, jakie warunki trzeba spełniać, aby wstąpić w szeregi naszej formacji oraz wymogi formalne w postępowaniu kwalifikacyjnym. Osoby zainteresowane poinformowano o możliwości złożenia dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu oraz zaoferowano pomoc w ich wypełnieniu. Policjantki podkreślały, że poprzez liczną ofertę  szkoleń resortowych, służba w Policji daje szansę zawodowego rozwoju, stwarza również możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i umiejętności. Na koniec spotkania  studenci otrzymali ulotki promocyjne z numerami kontaktowymi.

Przypominamy!

Na kandydatów czekamy w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu przy ul. Sikorskiego 2 codziennie w godz. 7.30 -15.30. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem tel. 47 845 14-16, 47 845 17-09.

Zachęcamy do spotkania z nami i porozmawiania na temat doboru do służby w Policji i procesu rekrutacji. Zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu, a dowiecie się jak zostać jednym z nas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz