piątek, 31 marca 2023

Prezes Stefania Gąsiorowska złożyła rezygnację z funkcji Prezesa SSM

Na ostatnim zarządzie Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej prezes Stefania Gąsiorowska złożyła rezygnację z pełnionej funkcji, czyli prezesa zarządu SSM, rezygnacja została przyjęta przez zarząd.

Po 44 latach pracy na rzecz Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sieradzu na wielu stanowiskach, jak powiedziała nam w rozmowie Prezes Gąsiorowska, zapadła decyzja, aby już przekazać stery młodszym, nowym prezesem SSM zostanie Małgorzata Leśnik, również od wielu lat związana z Sieradzką Spółdzielnia Mieszkaniową. 

Przez te dziesiątki lat SSM zmieniała i piękniała, widać to w zasobach, jakim zarządza SSM, praktycznie 100 procent budynków jest wyremontowanych i ocieplonych, są dwa przykłady jednej budynek w Sieradzu i jeden w Szadku, które ze względu na protesty mieszkańców nie zostały wyremontowane czy poddane termomodernizacji. 

Są też porażki w tych latach pracy na stanowisku Prezesa SSM, zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Prezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Stefanią Gąsiorowską, kliknij, aby wysłuchać MP3.

4 komentarze:

 1. Przed odejściem zdążyła jeszcze dać lokatorom podwyżki

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że odchodzi bo uważam ze była bardzo dobrym Prezesem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe co popsuła że musi uciekać

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas najwyższy!!!!!

  OdpowiedzUsuń