wtorek, 14 marca 2023

Wystawa Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych - 1 kwietnia 2023 roku

To już trzynasty raz spotkamy się z Państwem na Wystawie Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, które zaplanowane są na 1 kwietnia br., w godzinach 10:00- 14:00 w sali "C" Starostwa Powiatowego w Sieradzu.

Wystawa Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Kół Gospodyń Wiejskich, które prześcigają się w nowych odsłonach tradycyjnych świątecznych przepisów. Święta Wielkiej Nocy w naszej kulturze to - między innymi - czas wspólnego biesiadowania przy świątecznym stole, który jest wyjątkowo kolorowy. 

1 kwietnia podczas naszej wystawy będzie można nie tylko podziwiać pięknie udekorowane i zastawione smakołykami stoły, ale także spróbować potraw, zakupić świąteczne mazurki, maślane baranki, pyszne ciasta i inne potrawy.  Na stoiskach z rękodziełem będzie można odnaleźć inspirację do dekoracji świątecznego stołu a także zakupić ręcznie przygotowane dekoracje.

Zapraszamy zatem wszystkich w sobotę 1 kwietnia (dzień przez Niedzielą Palmową ) do sali "C" Starostwa Powiatowego w Sieradzu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz