środa, 29 marca 2023

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sieradzkiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę z powiatu sieradzkiego, który w pojeździe oraz w miejscu zamieszkania posiadał ponad 135 gramów narkotyków. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Sieradzcy kryminalni  prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, na bieżąco monitorują środowisko przestępcze. 

Dzięki intensywnej pracy i szeregu ustaleń wpadli na trop 30–letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego, którego podejrzewali o nielegalny „handel”. Ustalili, że przyjeżdża on na teren powiatu poddębickiego, a w samochodzie może  przewozić nielegalne środki. 

Z informacji jakie posiadali wynikało, że najczęściej porusza się on osobowym pojazdem marki BMW. 

W  dniu  27 marca  2023 roku  po  godzinie  20:00  w miejscowości Siedlątków w gminie Poddębice zauważyli wytypowany samochód zaparkowany na jednym z parkingów. 

Za kierownicą siedział znany im mężczyzna, który był zdenerwowany  i  kompletnie  zaskoczony  interwencją  policjantów. 

W  wyniku  przeszukania  samochodu  jak i również miejsca zamieszkania 30-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 135 gramów brutto narkotyków. 

Wstępne badania potwierdziły, że jest to meataamfetamina, mefedron oraz marihuana. 

Mężczyzna został  zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podejrzany usłyszał już zarzut, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Źródło KPP Sieradz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz