niedziela, 28 maja 2023

Co wydarzyło się w bloku przy Alei Pokoju? AKTUALIZACJA

W niedziele 28 maja około godziny 17 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o zdarzeniu w bloku przy ulicy Pogorzelskiego 2, na miejsce dotarła policja i ratownicy medyczni.

Z informacji, jakie przekazał nam nasz Czytelnik, w jednym z mieszkań najprawdopodobniej ugodzony nożem został jakiś mężczyzna. 

Jak poinformował nas Czytelnik, poszkodowany został przewieziony przez ratowników medycznych do sieradzkiego szpitala. 

Na miejscu obecnie pracują policjanci z sieradzkiej komendy, aby wyjaśnić, co tak naprawę się wydarzyło w jednym z mieszkań przy Pogorzelskiego 2. Za informacje i zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi. 

AKTUALIZACJA:

Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia najprawdopodobniej kryminalnego doszło w jednym z bloków przy Alei Pokoju, a osoba poszkodowana sama dotarła do swojego mieszkania, przy ulicy Pogorzelskiego skąd go zabrali ratownicy medyczni do szpitala. 

Jak poinformowali nas świadkowie, z mieszkania przy Alei Pokoju policjanci wyprowadzili dwie osoby i przewieźli prawdopodobnie do sieradzkiej Komendy.

 

 

5 komentarzy:

 1. To wkoncu na aleja pokoju czy pogorzelskiego????

  OdpowiedzUsuń
 2. czytaj ze zrozumieniem. Na Aleja Pokoju doszło do zaatakowania poszkodowanego. Osoba ta o własnych siłach doszła do własnego mieszkania, które znajduje się na Pogorzelskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy Aleja Pokoju codziennie zbiera się grupa smakoszy piwa i ważne oby sponiewieralo dyskutują do skutku to już taki folklor osiedla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A policja tylko o 6 rano się przejedzie i sprawdzi czy jakiegoś trupa nie ma
   Bo za dnia to się boją
   Tylko mandaty za sikanie pod drzewem potrafią wypisać

   Usuń
 4. To nie sikaj, nie dostaniesz mandatu...

  OdpowiedzUsuń