środa, 31 maja 2023

Dworek Modrzewiowy. Zapraszamy na konsultacje

Już w najbliższy poniedziałek, 5 czerwca, zapraszamy mieszkańców Sieradza na spotkanie dotyczące przyszłej funkcji Dworku Modrzewiowego.


Przypomnijmy, że Dworek Modrzewiowy zwyciężył w I Konkursie "Nasz Zabytek" w województwie łódzkim. Organizatorem konkursu jest Fundacja Most the Most. Dzięki zwycięstwu nasz zabytek otrzyma milion złotych na rewitalizację a cała społeczność Sieradza, szansę na wspólne określenie jego przyszłości.

Swoje pomysły można zgłaszać m.in. poprzez specjalny formularz (link na dole strony). Razem z Fundacją zapraszamy również na spotkanie, na którym wspólnie będziemy mogli porozmawiać o Dworku Modrzewiowym.

Spotkanie zaplanowane jest na 5 czerwca o godz. 16.00 w sala B (II piętro) Urzędu Miasta Sieradza.

Zgłoś swój pomysł

Od 22 maja do 12 czerwca 2023 r. zgłoś pomysł w jaki sposób chcesz użytkować zabytek. Pomysł będzie można zgłosić tutaj przez elektroniczny formularz lub przez telefon (+48 517 884 088 lub 22 47 55 111).

Zaangażuj się, to tylko kilka prostych kroków!
1. Wymyśl jak nadać zwycięskiemu zabytkowi nowe życie*
2. Wypełnij i wyślij zgłoszenie.
3. Zachęć bliskich, sąsiadów, żeby również przesłali nam swoje pomysły.

*Przygotowaliśmy kilka punktów, które pomogą Ci wypełnić zgłoszenie. Zastanów się jak realizacja Twojego pomysłu będzie służyć mieszkańcom? Czy uwzględnia dostępność dla osób z niepełnosprawnością? Kto będzie mógł korzystać z nowej funkcji zabytku? W jaki sposób przeznaczenie budynku może integrować lokalną społeczność i wspierać międzypokoleniową współpracę? Źródło UM Sieradz.

zgłoś pomysł!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz