niedziela, 14 maja 2023

Hetman przegrał po walce w derbach z Unią

W 21 kolejce B klasy Hetman Sieradz podejmował jako gospodarz Unię Męka Sieradz. Sam mecz rozpoczął się minutą ciszy by uczcić tragiczną śmierć Urszuli Rozmarynowskiej, przewodniczącej Rady Miejskiej w Sieradzu. Gdy rozbrzmiał pierwszy gwizdek, zaczęła się na murawie walka.

Fotorelacja

To był mecz walki i akcji podbramkowych z obu stron. Wielokrotnie bramkarze obu drużyn ratowali swoje zespoły z opresji. Już w 5 minucie Stanisław Łukoński otworzył wynik meczu strzelając bramkę na 1:0 dla Hetmana sprawiając ogromną radość widzą oglądającym dziś ten mecz. Hetman jednak nie utrzymał prowadzenia i na przerwę już schodził przegrywając 1:2. Po przerwie obraz meczu się nie zmienił. Walka o piłkę, strzały na bramkę z jednej i drugiej strony. Niestety został podyktowany rzut karny dla Unii, który został wykorzystany i wynik meczu zmienił się na 1:3 i taki rezultat utrzymał się do końca spotkania. Unia Męka Sieradz wystąpiła w tym spotkaniu pod wodzą nowego trenera Radosława Milaka. Hetman mimo przegranej może być zadowolony ze swojej postawy to był dobry mecz drużyny KS Hetman Sieradz.