poniedziałek, 26 czerwca 2023

Wakacie z MOSiREM rozpoczęte

Granie, strzelanie, skakanie, zjeżdżanie, fotografowanie i oczywiście plażowanie, bo to wszystko można  dziś było robić na sieradzkiej plaży, dzięki atrakcjom przygotowanym przez UM Sieradz i MOSiR Sieradz.

Jako pierwsi w pierwszą wakacyjną niedzielę na plaży pojawili się siatkarze. W turnieju rywalizowało 9 par, a najlepsi - podobnie, jak w turnieju majowym - okazali się Daniel i Tomasz Białkowie, którzy w finale pokonali Jakuba Chojeckiego i Daniela Buczkowskiego. 

Trzecie miejsce przypadło parze Szymon Filipek/Robert Pawlikowski, a czwarte wywalczył duet Paweł Rzeźniczak/Damian Kaczmarek.

Po zakończeniu turnieju siatkówki plażę opanowały dzieciaki, które szalały na dmuchańcu, a później robiły równie szalone zdjęcia w plenerowej fotobudce. Całe rodziny mogły też poćwiczyć celność dzięki warsztatom laser run (strzelanie z broni długiej i krótkiej wiązką
laserową do tarczy). 

Poza tym na gości czekały: baseny sezonowe i kąpielisko strzeżone. Przypominamy, że z tych atrakcji można korzystać codziennie od 11:00 do 19:00 do 3 września.
ZAPRASZAMY! Źródło MOSiR Sieradz.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.