piątek, 21 lipca 2023

KINO TEATR Lipiec 2023 - nowy repertuar

 KINO TEATR Lipiec 2023


21-23 lipca 2023
16:30 - Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
18:30 - Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia

25-26 lipca 2023
18:30 - Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia

28-30 lipca 2023
18:30 - Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia


Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – animowany, familijny, przygodowy – USA, Francja, Japonia, Korea Południowa – 100 minut – od lat: b.o.
Bilety w cenie: normalny- 19 zł, ulgowy - 17 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.


Film: Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia – przygodowy – USA – 154 minuty – od lat: 13
Bilety w cenie: normalny - 20 zł, ulgowy - 18 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
Harrison Ford powraca do kultowej roli nieustraszonego archeologa w piątej części słynnej serii przygodowej. U jego boku występują: Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag"), Antonio Banderas ("Ból i blask"), John Rhys-Davies ("Poszukiwacze zaginionej Arki"), Shaunette Renee Wilson ("Czarna Pantera"), Thomas Kretschmann ("Das Boot"), Toby Jones ("Jurassic World: Upadłe królestwo"), Boyd Holbrook ("Logan"), Oliver Richters ("Czarna Wdowa"), Ethann Isidore ("Śmiertelni") i Mads Mikkelsen ("Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"). Film wyreżyserował James Mangold ("Le Mans '66", "Logan"), za produkcję odpowiadają Kathleen Kennedy, Frank Marshall i Simon Emanuel, producentami wykonawczymi są zaś Steven Spielberg i George Lucas. John Williams, który komponował muzykę do wszystkich przygód Indy'ego począwszy od "Poszukiwaczy zaginionej Arki" w 1981 r., raz jeszcze napisze utwory do filmu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz