niedziela, 30 lipca 2023

O włos od tragedii !?

W niedzielę około godziny 21:00 sieradzka straż pożarna odebrała zgłoszenie o zarwanym stropie dachu w bloku na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 3a. Gdy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia to okazało się iż zarwane jest ocieplenie dachu jednej z klatek schodowych w tym bloku. Wraz z nim urwała się lampa oświetleniowa tejże klatki schodowej. Strażacy usunęli urwane ocieplenie i doprowadzili klatkę schodową do stanu używalności. Zdarzenie z pozoru wydaje się śmieszne i błahe ale pomyślmy co by było gdyby to całe ocieplenie wraz z tą lampą spadło komuś na głowę, np. starszej osobie lub dziecku? To wszystko było montowane całkiem niedawno i wszystko się urwało. To fuszerka wykonawców czy po prostu przypadek? Całe szczęście nikomu się nic nie stało ale chyba zlecający usługę będzie musiał poważnie porozmawiać ze "SPECJALISTAMI".

3 komentarze:

 1. Bo taki fatalnych wykonawców zatrudnienia Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa po znajomości

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety Spółdzielnia takich ma kompetentnych pracowników i speców, faktury pewnie kosmiczne, a robią "Flachowcy" z pod sklepu.
  Stefa za to się piękne w mediach lansuje, i opłaty podnosi, może jak komuś że spółdzielni bu to na głowę spadło to podejście by zmienili.

  A czy Redakcja widziała ten twór ogrodzenio-podobny przy MDK-u?
  Ta inwestycja/fuszerka, rdzewiejąca jest już zakończona?
  Ten chodnik w płot tak zostanie?
  Wydeptaną ścieżka i Dom Kultury obok to się nie gryzie nikomu?

  OdpowiedzUsuń