poniedziałek, 3 lipca 2023

POSZUKIWANY WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Sieradzcy kryminalni zatrzymali 25-latka poszukiwanego do odbycia kary więzienia. Policjanci znaleźli przy nim prawie 20 gramów narkotyków. Mężczyzna odpowie za posiadanie zakazanych środków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, dlatego jego pobyt za kratkami może się przedłużyć.

(Źródło KPP Sieradz)

Policjanci sieradzkiej komendy posiadają bardzo dobre rozpoznanie osób, które popadły w konflikt  z prawem. 29 czerwca 2023 roku w godzinach popołudniowych na ulicy Polnej w Sieradzu zauważyli mężczyznę, który od jakiegoś czasu był poszukiwany. Kryminalni wylegitymowali go. Był to 25-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Sprawdzenie w policyjnych bazach potwierdziło, że ma on do odbycia karę ponad roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do  komendy. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Skrystalizowana substancję poporcjowaną w torebkach foliowych oraz zawiniątkach ze srebrnej folii 25-latek ukrywał w podręcznej saszetce. Wstępne badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że jest to mefedron. Łącznie policjanci przejęli ponad 20 gramów narkotyków. 25-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Trafił on do więzienia, gdzie odbywał będzie zaległą karę pozbawienia wolności. Jego pobyt za kratkami może się przedłużyć, gdyż za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

5 komentarzy:

 1. Tylko najgorsze jest to że oni będą odpoczywać, dobrze się bawić a my podatnicy będziemy za nich płacić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mają lepszą opiekę medyczną niż ci co ciężko zapierdzielają i żarcie lepsze niż w szpitalach na które płacimy.

   Usuń
 2. Buła..No jestem w szoku

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy w Z K można wypocząć?tak musimy za to płacić a często bywa tak ze opuszczają wiezienie bardziej wyedukowani jak zarobić i nie dać się zlapac

  OdpowiedzUsuń
 4. Komentarze pisza chyba osoby ktore nigdy nie widzialy swiat za krat

  OdpowiedzUsuń