piątek, 11 sierpnia 2023

Będzie oświetlenie kolejnego boiska

Do 18 sierpnia sieradzki magistrat czeka na oferty firm, które chciałyby zająć się kolejnym etapem modernizacji III boiska na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu.


Przedmiotem przetargu jest budowa oświetlenia boiska. W ramach zamówienia wykonawca, który złoży najkorzystniejszą, ofertę będzie musiał postawić osiem słupów oświetleniowych, z których każdy będzie miał 12 m wysokości. W słupach zamontowane zostaną lampy ledowe.
Inwestycja będzie zrealizowana jeszcze w tym roku.

Sieradzki magistrat na zadanie to pozyskał dofinansowanie z Województwa Łódzkiego w wysokości 230 tys. zł.
Przypomnijmy, że dwa pierwsze etapy modernizacji boiska, które przez wiele lat określane było "boiskiem na oponach", ze względu na okalające je wkopane w ziemię opony, obejmowały m.in. wymianę murawy, budowę systemu jej zraszania, montaż nowych bramek, piłkochwytów czy ogrodzenia.

(Źródło Urząd Miasta Sieradz)
2 komentarze:

  1. Lepiej niech poprawia i dołożą oświetlenie na Łokietka (np między blokami 19-21) bo po ciemku można się zabić na tym dziurawym, załatanym kartongipsem chodniku. Nasi i tak grać nie umieją, więc po co tam światło. Chyba, że to kolejne oświetlenie dla zajęcy i ciem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne boisko, fajnie wykorzystana przestrzeń, wogole cały park robi świetne wrażenie. Ale wg mnie bardzo przydatny się tam drążki, nie muszą być tak rozbudowane jak na Broniewskiego ale kilka drążków i poręczy w taki "centrum sportowym" byłoby na miejscu

    OdpowiedzUsuń