czwartek, 31 sierpnia 2023

KINO TEATR - wrzesień 2023

KINO TEATR wrzesień 2023

1-3 września 2023

16:00 – KICIA KOCIA NA PIKNIKU
17:00 – KICIA KOCIA NA PIKNIKU
18:00 – RAPORT PILECKIEGO
20:00 – PORADY NA ZDRADY 2

8 września 2023

16:00 – KICIA KOCIA NA PIKNIKU
17:00 – KICIA KOCIA NA PIKNIKU
18:00 – RAPORT PILECKIEGO

9-10 września 2023

15:30 – KICIA KOCIA NA PIKNIKU
16:30 – RAPORT PILECKIEGO
18:30 – TEŚCIOWIE 2 (seans przedpremierowy)
20:15 – TEŚCIOWIE 2 (seans przedpremierowy)

Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK.
Kasa SCK (stacjonarnie) od 1 lipca do 31 sierpnia będzie nieczynna. Jedynie godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK. Zapraszamy do zakupów online na stronie www.scksieradz.pl. Za utrudnienia przepraszamy.


Kicia Kocia na pikniku – animowany, familijny – Polska – 45 minut – od lat: b.o.
Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK od września)
Z drogi śledzie, Kicia Kocia jedzie! Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć. Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście na piknik! Zobaczymy też, jak poznaje nowego kolegę podczas gry w piłkę, uczy się ważnej lekcji bawiąc się w sklep oraz odwiedza swojego wujka na wsi, gdzie zachwyca się jego nowym traktorem!

Raport Pileckiego – Historyczny – Polska – 117 minut – od lat: brak informacji
Bilety w cenie: normalny – 20 zł, ulgowy - 18 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK od września)
Żołnierz AK, rotmistrz Witold Pilecki z narażeniem życia celowo daje się aresztować, by zostać osadzonym w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Tam organizuje konspiracyjny ruch oporu Armii Krajowej, a po 947 dniach w obozowej niewoli i brawurowej ucieczce pisze raporty, w których podejmuje próbę informowania świata o Holokauście oraz innych zbrodniach. Następnie bierze udział w Powstaniu Warszawskim oraz walczy w II Korpusie Polskim generała Andersa we Włoszech. Po powrocie do Polski zostaje aresztowany przez władze komunistyczne, bestialsko przesłuchiwany i pod pretekstem szpiegostwa skazany na śmierć. Podczas ostatniego widzenia z żoną powiedział: „Ja już żyć nie mogę, mnie wykończono, Oświęcim to była igraszka”. Skazano go na karę śmierci. Prezydent Bolesław Bierut nie zgodził się na ułaskawienie. Wyrok na rotmistrzu Pileckim wykonano 25 maja 1948 roku w Warszawie.

Porady na zdrady 2 – komedia – Polska – 98 minut – od lat: 15
Bilety w cenie: normalny – 20 zł, ulgowy - 18 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK od września)
Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej zazdrość, jakiej jeszcze nie było. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Teściowie 2 – komedia – Polska – 95 minut od lat: brak informacji – SEANS PRZEDPREMIEROWY
Bilety w cenie: normalny – 20 zł, ulgowy - 18 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK od września)
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz