środa, 23 sierpnia 2023

Wypadek na POW jeden z kierowców miał ponad 2 promile alkoholu AKTUALIZACJA

W środę 23 sierpnia około godziny 15:10 sieradzkie służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym na ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej na wysokości budynku numer 60.

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym brały udział dwa pojazdy marki Toyota i Ford.

Obrażeń ciała doznała kierująca samochodem marki Toyota i przez ratowników medycznych została przewieziona do sieradzkiego szpitala.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, z ustaleń policji wynika, iż 35-letnia kierująca Toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Fordowi kierowanemu przez 50-letniego mieszkańca Sieradza. 

Jak się okazało, 50-letni kierowca Forda był pod znacznym wpływem alkoholu, badanie wskazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 

Kierująca za spowodowanie kolizji zostanie ukarana przez policjantów mandatem karnym zaś w stosunku do 50- latka co do kary wypowie się sąd, gdyż mężczyzna popełnił przestępstwo.

 
7 komentarzy:

 1. kierujący fordem ponoć był pijany ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponad dwa promile nieźle nawalony, i co sąd zrobi wyrok w zawieszeniu dla pospolitego bandyty, który mógł zabić ludzi, kobieta nie powinna przyjmować tego mandatu, gdyż tego kierowcy tam nie powinno być.

  OdpowiedzUsuń
 3. pijany jechał dobrze a trzeźwa źle , ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawidłowo jadący ford tylko kierowca nawalony jak automat

  OdpowiedzUsuń
 5. Chłop w szoku jak w nią przywalil

  OdpowiedzUsuń