niedziela, 22 października 2023

Hetman Sieradz wygrał z LZS Chrząstawa

W niedzielne popołudnie Hetman Sieradz podejmował u siebie LZS Chrząstawę. Drużyna z Sieradza wzięła rewanż za dwie porażki z LZS Chrząstawą z poprzedniego sezonu i po meczu walki wygrała swój mecz (2:1), choć do przerwy przegrywała 0:1.

Tak był to naprawdę mecz walki, obfitował w mnóstwo fauli oraz kartek, zespół z Chrząstawy kończył mecz w dziesięciu, za czerwoną kartkę . Ponadto dziś boisko nie pozwalało grać obu zespołom, było mocno nasiąknięte i miejscami stała na nim woda a w dodatku padał deszcz. Bramki w dzisiejszym spotkaniu dla sieradzan zdobywali w 51 minucie na (1:1) Mateusz Kędzierski (asysta Jan Wroński) i w 70 minucie na Kacper Majewski (2:1) (asysta Mateusz Kędzierski).

Po 8 kolejkach liderem w B klasie grupy Sieradz I jest Iskra Stolec z 22 pkt. stosunek bramek 35-8, KS Hetman Sieradz jest na 6 miejscu z dorobkiem 8 pkt i stosunkiem bramek 14-24, tabelę zamyka LZS Chrząstawa 0 pkt, stosunek bramek 12-50. W następnej kolejce 29 października o godzinie 11:00 Hetman Sieradz zagra na wyjeździe z MUKS Wróblew.