sobota, 11 listopada 2023

KINO TEATR listopad 2023

KINO TEATR listopad 2023


17 listopada 2023


16:00 - PSI PATROL: WIELKI FILM


18:00 – UWIERZ W MIKOŁAJA


19:45 - UWIERZ W MIKOŁAJA


Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK. KASA czynna od środy do piątku w godzinach 14:00-19:00, oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK tel. (43) 677-72-15.

PSI PATROL: WIELKI FILM– familijny/animowany– Polska – 92 minuty – BO


Bilety w cenie: normalny - 19 zł, ulgowy - 17 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


Zwiastun:   https://www.youtube.com/watch?v=6ZhaGwLtxtE


Psi Patrol: Wielki film


W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom

z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.


UWIERZ W MIKOŁAJA– komedia– Polska – 96 minuty – od lat 16


Bilety w cenie: normalny - 21 zł, ulgowy - 19 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)


Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=AFZZOISmhMw


Uwierz w Mikołaja


Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz