poniedziałek, 4 marca 2024

Michał Pabich - "Mój Plan dla Sieradza"

W poniedziałek 4 marca w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyła się Konwencja Wyborcza Koalicji Obywatelskiej na której został zaprezentowany kandydat na prezydenta Sieradza z ramienia Koalicji Obywatelskiej, Michał Pabich.

Konwencję wyborczą prowadziła Karolina Piekarek wraz z Arkadiuszem Górajem. Wśród zaproszonych gości byli Wiceminister Obrony Narodowej Cezary Tomczyk, Minister Sportu i Turystyki Sławomir Nitras, Wojewoda Łódzki Dorota Ryl czy poseł na sejm Adrian Witczak. Prezentacja kandydata na prezydenta naszego miasta była uświetniona występem artystycznym Piotra Cajdlera oraz zespołu ABBA Classic. Ponadto swoje mocne słowa poparcia dla Michała Pabicha ze sceny wygłosili wcześniej już wspomniani Minister Cezary Tomczyk, Minister Sławomir Nitras oraz Wojewoda Łódzki Dorota Ryl. Kandydat sieradzkiej Koalicji Obywatelskiej na koniec sam zabrał głos, gdzie przedstawił po krótce to co zamierza dla Sieradza uczynić jeśli wygra w wyborach. Wysłuchaj przemówienia Miachała Pabicha (MP3). Po oficjalnym przedstawieniu był czas na wspólne rozmowy i pamiątkowe zdjęcia.


5 komentarzy:

 1. Pan Nitras podobno jest bardzo kulturalny lubi piłować itd

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko Paweł Osiewała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba żart, aby teraz kogoś zabił a nie tylko potrącił i uciekł z miejsca wypadku. Wstyd dla całego Sieradza prezydent z wyrokiem za spowodowanie wypadku, gdyby go PiS nie popierał by siedział bo tam jest miejsce dla takich złych ludzi

   Usuń
 3. dajcie kogoś na kogo uczciwie można oddać głos

  OdpowiedzUsuń