sobota, 2 marca 2024

Uroczystości pożegnania z policyjnym mundurem

Z policyjnym mundurem pożegnał się Kierownik Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Warcie oraz trzech policjantów z sieradzkiej komendy. W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Panom za wspólną służbę i życzymy realizacji życiowych planów, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem i radością.

W Komisariacie Policji w Warcie odbyło się uroczyste pożegnanie Kierownika Ogniwa Prewencji – asp.szt. Mariusza Marciniaka, który po ponad 29 latach służby pożegnał się z policyjnym mundurem. Podobna uroczystość miała miejsce w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu, podczas której podziękowaliśmy za lata wspólnej służby odchodzącym na emeryturę asp. szt. Sławomirowi Wróblowi – który ostanie lata pełnił służbę na stanowisku dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania, asp. Konradowi Kuglowi – technikowi kryminalistyki oraz asp. szt. Sławomirowi Łuczakowi – policjantowi Wydziału Ruchu Drogowego.
W uroczystościach  tych uczestniczył inspektor Piotr Bielewski –Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu, nadkomisarz Tomasz Lubiński – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu, kadra kierownicza jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.  Kierownika Ogniwa Prewencji asp.sztab. Mariusza Marciniaka pożegnali również Wójt Gminy Goszczanów – Krzysztof Andrzejewski oraz Sekretarz Urzędu Miejskiego w Warcie Pani Barbara Melka. Przedstawiciele samorządów podziękowali za wiele lat współpracy i wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa lokalnych gmin.
 Odchodzącym na emeryturę Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu insp. Piotr Bielewski oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu nadkom. Tomasz Lubiński –złożyli gratulacje i podziękowania za okres owocnej służby i współpracy oraz życzyli pomyślności i realizacji planów. Wręczone zostały również pamiątkowe tabliczki oraz kwiaty. Do życzeń i podziękowań dołączyli się również pozostali uczestnicy uroczystości
W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników jeszcze raz dziękujemy Panom za współpracę i  życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem i radością. 
(Źródło KPP Sieradz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz