wtorek, 19 marca 2024

UWAGA! 20 MARCA PROTEST ROLNIKÓW, BĘDĄ UTRUDNIENIA NA DROGACH !!!

W środę 20 marca 2024 roku odbędzie się protest rolników. W związku z protestem będą utrudnienia na Rondzie Solidarności Rolników Indywidualnych oraz na łączniku z Rondem Rotmistrza Pileckiego. Policjanci będą zabezpieczać miejsca objęte zgromadzeniem oraz kierować podróżnych na objazdy. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności!

W związku z planowanym protestem rolników w dniu 20.03.2024 r informujemy o możliwości wystąpienia utrudnień na drodze wojewódzkiej numer 480, 482 oraz drodze krajowej numer 12 oraz 83. Od godziny 8.00 do 20.00 rolnicy planują blokadę Ronda Solidarności Rolników Indywidualnych w Sieradzu oraz łącznika między wspomniany rondem a Rondem Rotmistrza Pileckiego. 


W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego policjanci zorganizowali i kierować będą podróżnych na objazdy 


- pojazdy jadące z Sieradza w kierunku Złoczewa -   z ul. Jana Pawła II kierowane będa na  Górkę Kłocką, następnie na  miejscowość Kłocko i wyjazd na DW 482 


- pojazdy jadące od  Złoczewa w kierunku Sieradza - z  DW 482 kierowane będa na miejscowość Jeziory, następnie w ulicą Sadową – Wołodyjowskiego - 1 Maja i wyjazd na ul. Jana Pawła II. 


Dla pojazdów ciężarowych objazd  drogą ekspresową S-8 

- w kierunku Sieradza -  wjazd na węźle Złoczew -  zjazd na węźle Sieradz – Wschód

- w kierunku Złoczewa - wjazd na węźle Sieradz – Wschód – zjazd na węźle Złoczew 


Apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem.


(Źródło KPP Sieradz)

2 komentarze:

  1. Każdy rolnik może sam wyrzucić Zielony Ład do kosza, wystarczy nie brać dopłat. Ale biedni rolnicy kasy nie popuszczą, jak też mam dom na kredyt i samochód, uczciwie pracuję, a nikt mi dopłat do ogródka i paliwa nie daje.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No zgoda ale chlebek czeba zjeść i do chlebka coś.. a skąd to wszystko pochodzi od rolnika który też uczciwie pracuje i chce być uczciwie wynagrodzony za tą pracę!

      Usuń