wtorek, 11 czerwca 2024

Dni Gminy Wróblew 2024 – zapowiedź

Dużymi krokami zbliża się 30 czerwca i kolejna już impreza przygotowana przez Gminę Wróblew, a chodzi tu o "Dni Gminy Wróblew", jak o roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.


Tradycyjnie impreza odbędzie się w Słomkowie Suchym, gdzie stanie duża scena, na której będą się prezentowały gwiazdy tegorocznych obchodów Dni Gminy Wróblew. Już od godziny 15:00 na scenie będzie można oglądać i słuchać wykonawców z GOK we Wróblewie.

O godzinie 17:00 odbędzie się koncert grupy VERDIS a kolejnym punktem niedzielnej imprezy będzie występ super dziewczyn z zespołu SZPILKI. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentacji lokalnych gwiazd. Tym razem przed lokalną publicznością na scenie zaprezentuje się znany i lubiany zespół ABBA CLASSIC

Tuż przed gwiazdą wieczoru, którą w tym roku jest zespół FEEL, wystąpi FREDDIE SHOW. Koncert zespołu FEEL zaplanowany jest na godzinę 21:00, a po koncercie zaplanowany jest jeszcze dyskoteka. 

Oczywiście od godziny 15:00, działać będzie gastronomia i wesołe miasteczko dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. O Dniach Gminy Wróblew rozmawiałem z wójtem gminy Wróblew Tomaszem Woźniakiemkliknij, aby wysłuchać MP3. 

Czeka na was szalona zabawa na scenie i pod sceną. 30 czerwca, Dni Gminy Wróblew, zapraszamy!

(Zdjęcia poglądowe)
7 komentarzy:

 1. na dniach Wróblewa zawsze jest fajna zabawa

  OdpowiedzUsuń
 2. 30 czerwca zarezerwowany w kalendarzu

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę słabo były lepiej wypasione ale i tak będę
  W porównaniu z Sieradzem to i tak mercedes
  Pozdtawiam

  OdpowiedzUsuń