poniedziałek, 15 października 2018

Potrącenie pieszego na Krakowskim Przedmieściu


W dniu 15 października około godziny 19:45 doszło do potrącenia pieszego na ul. Krakowskie Przedmieście. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. Więcej informacji wkrótce. 

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na dobrze oznakowanym przejściu dla pieszych. 
Nie wiadomo dlaczego doszło do tego potrącenia pieszego przez młodego kierowcę Opla. 
Rannego mężczyznę ratownicy medyczni przewieźli do sieradzkiego szpitala. 
Ulica Krakowskie Przedmieście przy skrzyżowaniu z ulicą Pod Skarpą jest całkowicie zablokowana do czasu zakończenia wszystkich czynności przez policje w miejscu wypadku. 
Policja wspólnie ze strażnikami miejskimi wyznaczyła objazdy.5 komentarzy:

 1. No raczej wolno nie jechał jak są takie uszkodzenia, masakra

  OdpowiedzUsuń
 2. Za to co zrobił sąd powinien już mu do końca życia zabrać prawko, omijać pojazd który przepuszczał pieszego. Kwalifikacja czynu powinna być usiłowanie zabójstwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj w nocy zmarł

  OdpowiedzUsuń
 4. Człowiek, którego potrącił zmarł, a sprawca - młody gówniarz bez prawa jazdy jechał ponoć 120 na godzinę. Powinno się opublikować jego dane i zagwarantować użytkownikom dróg, że do końca życia nie otrzyma prawa jazdy, a swoja winę odpokutuje w zakładzie karnym

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpierw się dowiedz potem kogoś oceniaj 😉 bo 120km/h a 52km/h to różnica. No chyba że nie dla takiego kozaka jak Ty.

  OdpowiedzUsuń