sobota, 18 maja 2019

Wzorowe parkowanie na Krakowskim Przedmieściu

Niestety codziennie trafiamy na pseudo kierowców, którzy myślą, że ich auta to „pępek świata” i wolno im parkować wszędzie i jaki im się podoba, to przykład z jednego spaceru naszego czytelnika w piątek 17 maja.

Pierwsze z aut zablokowało wyjazd z parkingu przy ulicy Krakowskie Przedmieście 12, nic sobie nie robiąc z tego, że zablokowali dojazd do bloku dla służb takich jak pogotowie czy straż pożarna. 
Kolejny "as" trafił się w okolicach budynku straży pożarnej na Krakowskim Przedmieściu, to pani zaparkowała swój pojazd, blokując całkowicie chodnik, nie licząc się, z tym że ludzie chcący przejść muszą przechodzić bardzo ruchliwą jezdnią. 
Tu apel do tak zwanych kierowców", może w waszym przypadku należałoby udać się na kursy, doszkalające jak należy parkować pojazdy w miejscach publicznych. 
Za zdjęcia do materiału dziękujemy naszym Czytelnikom i oczywiście czekamy na koleje takie materiały przesyłane droga elektroniczną na adres [email protected] 7 komentarzy:

 1. A gdzie policja i straż miejska, smyrnąć po 500 mandatu i się debile nauczą parkować

  OdpowiedzUsuń
 2. A może zanim zacznie się sypać mandatami zostanie zapewniona odpowiednia ilość miejsc parkingowych. Tak to jest jak powstały w miejscach, gdzie ich kiedyś nie było sklepy, rozbudowano przychodnie i nie zobowiązano osób robiących te inwestycje do zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc postojowych. Nawet domy jednorodzinne mają określoną ilość miejsc postojowych i bez tego nikt nie odbierze a instytucje sklepy są jakoś i funkcjonują bez odpowiedniej liczby miejsc wymaganych prawem. Oczywiście kiedyś nie było problemu, ale obecnie jak niemalże każdy ma samochód to problem się pojawił i pewne wcześniejsze niedociągnięcia organów wydających pozwolenie na budowę, czy utworzenie jakiegoś sklepu lub też odbiór bez zwracania uwagii na ilosc miejsc postojowych skutkują taką sytuacją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Auto zjechało z parkingu. Nieuwaga kierowcy który prawdopodobnie nie zaciągnął ręcznego.
  Więc to nie było specjalne parkowanie, aby zrobić na złość ludziom..

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy bloku mogę zrozumieć,blad kierowcy zostawić bez ręcznego i na luzie zdąży sie, ale przy OSP to już bezmozgowie pierwsza klasa niestety takie obrazki widzimy coraz częściej

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda ze nie można dodawać fotek mam na kamerze asów sieradzkich narazić YouTube ale chyba stworze stronę cpecjalnie dla rolników za kółkiem na asfalcie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń