niedziela, 15 grudnia 2019

Lodowe sanie na sieradzkim Rynku tylko na zdjęciach

Jedną z wielu atrakcji XIII Jarmarku Adwentowego w Sieradzu były lodowe sanie, niestety nie zbyt długo mieszkańcy Sieradza mogli się nimi nacieszyć, w niedzielę zostały tylko po nich niewielkie bryły lodu, z którego były zrobione.

Jak udało nam się ustalić, już w sobotę wieczorem niewielkie bryły lodu były rozrzucone na płycie Rynku. 
Nie wiadomo czy tak szybko warunki atmosferyczne doprowadziły do destrukcji sań czy uczynił to człowiek, niestety dalsza destrukcja poszła, w błyskawicznym tempie, w niedzielę około godziny 16 bryły lodu po saniach były rozrzucone na płycie sieradzkiego Rynku, a po saniach zostały tylko wspomnienia.
Na tę chwilę nie wiadomo kto uszkodził sanie i czy poniesie jakieś konsekwencje, o tym ma zadecydować sieradzkim magistrat w poniedziałek. 
Wynika z tego, że Sieradz ma pecha do świątecznych ozdób na sieradzkim Rynku, również Mikołaj ustawiony w zeszłym roku spłonił w noc sylwestrową.
4 komentarze:

 1. szkoda, pewnie drogie były ??? ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Banda kretynow, jak można tak niszczyć wszystko...Nie ma kar dla tych lobuzow i czują się bezkarni... 😒

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie jest sieradzki monitoring i sprawująca nad nim władzę wszechobecna Straż Miejska tego pseudo miasta???? SM do likwidacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku myśl zanim coś napiszesz! Co pewnie się mandacik dostało od Straży Miejskiej?! Bo tak ich hejtujesz! Po drugie kto normalny ustawia ozdobę z lodu, gdy na dworze jest dodatnia temperatura?!

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.