środa, 25 października 2023

„Pikling śni” spotkanie autorskie z Magdą Olejnik

We wtorek 24 października w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbyło się spotkanie autorskie z poetką Magdalena Olejnik i promocja tomiku poezji Magdy Olejnik, „Pikling śni”.

Magdalena Olejnik pochodzi z Kielc, lecz od wielu już lat jest Sieradzanką przez zasiedzenie, jest bardzo dobrze znana przez poetów nie tylko z naszego miasta, ale i całego kraju, gdyż wielokrotnie prezentowała swoje wiersze na różnych konkursach poetyckich, na których osiągała wiele wyróżnień. 

Na wtorkowym spotkaniu Magda wytłumaczyła przybyłym skąd taki tytuł jej pierwszego tomiku. 

Jeszcze przed spotkaniem rozmawiałam z Magdą Olejnik o jej pierwszym tomiku poetyckim, „Pikling śni”, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Bardzo dużym zaskoczeniem dla Magdy była niespodzianka przygotowana przez wydawcę Stowarzyszenie Kreatywny Sieradz, czyli recenzję tomiku Magdy napisana przez Wojciecha Kassa bardzo znanego li lubianego pisarza. 

Na wtorkowym spotkaniu pierwsze wiersze z tomiku przeczyła Agnieszka Jarzebowska. Wszyscy któryż sięgną po ten tomik, będą mogli obejrzeć kolejny talent Magdy, jakim jest rysowanie, gdyż wszystkie rysunki w tomiku wykonała Magdalena Olejnik. 

Zapraszamy do obejrzenia kilku wierszy czytanych przez autorkę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz