czwartek, 4 stycznia 2024

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Siatkowej

Stowarzyszenie Koksownia zaprasza 6 stycznia na Noworoczny Turniej Halowej Piłki Siatkowej. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej przy SP w Warcie. Początek zmagań o godzinie 9.

Od lat zawody siatkarskie organizowane przez Stowarzyszenie Koksownia cieszą się dużym zainteresowaniem, ale dopiero od rozpoczęcia eksploatacji nowej hali w Warcie mogliśmy wejść na nowy poziom profesjonalizmu turniejowego. 

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Siatkowej to nasz stały punkt sportowego harmonogramu. Lista zgłoszeniowa na turniej zapełniła się już po trzech dniach od jego ogłoszenia. 

W tym roku gościć będziemy zespoły z Łodzi, Poznania, Turku, Sieradza i innych mniejszych, choć równie dobrze spopularyzowanych siatkarsko miejscowości. Zawsze dokładamy wszelkich niezbędnych starań, aby wpisowe na nasze turnieje wynosiło 0 PLN, a mimo to zapewniamy wyżywienie dla zawodników i kibiców, cenne nagrody dla zwycięzców i możliwość startu w konkursach indywidualnych. 

To wszystko przy profesjonalnej obsłudze sędziowskiej PZPS. Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki do odwiedzin nowej hali sportowej w Warcie przy ul. Koźmińskiej 11, w najbliższą sobotę. 

Nie może Was zabraknąć!- zapraszają organizatorzy. Źródło UMiG Warta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz