czwartek, 11 lipca 2024

SIERADZKI DZIELNICOWY WYRÓŻNIONY PRZEZ KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W ŁODZI

W gabinecie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Arkadiusza Sylwestrzaka, stawili się laureaci policyjnych konkursów Dzielnicowy Roku 2024, Patrol Roku, i XXI Kynologicznych Mistrzostw Policji. Wśród wyróżnionych znalazł się sieradzki dzielnicowy mł.asp. Tobiasz Toboła, który zajął II miejsce w Wojewódzkim finale konkursu XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


8 lipca 20024 roku na zaproszenie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Arkadiusza Sylwestrzaka przybyli laureaci policyjnych konkursów z terenu garnizonu łódzkiego. Komendant pogratulował osiągnięć i wyróżnił mundurowych biorących udział w konkursach. Wśród laureatów znalazł się sieradzki dzielnicowy mł.asp. Tobiasz Toboła , który zajął II miejsce w Wojewódzkim finale konkursu XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Ten sukcesy  świadczy  o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności naszego funkcjonariusza.  Z tej okazji szef łódzkich policjantów insp. Arkadiusz Sylwestrzak wręczył funkcjonariuszom listy gratulacyjne, życząc im dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Przypomnijmy, że mł. asp. Tobiasz Toboła  w dniach 22 - 25 października 2024 roku będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi  w zawodach finałowych, które zostaną przeprowadzone  w Szkole Policji w Katowicach. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu na szczeblu ogólnopolskim.

(Źródło KPP Sieradz)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz